Brettschneider Cotton Country Big Box I

Moskytiéra Brettschneider Cotton Country Big Box I je prostorná dekorativní bavlněná moskytiéra typu baldachýn přes jednu až dvě postele. Určeno pro fyzickou ochranu před komáry a dalším nepříjemným hmyzem a zároveň jako dekorace interiéru.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
4 150 Kč
Ušetříte:
921 Kč (23%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
3 197 Kč
126,78 €
Cena dnes:
3 229 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Brettschneider Cotton Country Big Box I

Moskytiéra Brettschneider Cotton Country Big Box I je prostorná dekorativní bavlněná moskytiéra typu baldachýn přes jednu až dvě postele. Určeno pro fyzickou ochranu před komáry a dalším nepříjemným hmyzem a zároveň jako dekorace interiéru. Má velký vstupní otvor, který může být atraktivně nařasen, když není moskytiéra používaná. Hustota je více než 95 ok na cm2. Šňůrky pro zavěšení na horním okraji (závěsná šňůra není součástí balení). Během používání nevznikají elektrostatické výboje na povrchu materiáluuloženo v bavlněném vaku se stahováním. Moskytiéry z kolekce Cotton jsou skutečnou alternativou k syntentickým moskytiérám a jsou vyráběny z neupravované 100% přírodní bavlny. Bavlna není upravována úmyslně - není odbarvená, předsražená ani mercerovaná pro zachování přírodních vlastností. Velmi dobrá absorpce vlhkosti materiálu pro zajištění příjemného klima během spánku pod moskytiérou. Síť může absorbovat vlhkost také během transportu nebo skladování, přičemž se může vyvinout specifická vůně materiálu. Tato vůně zmizí sama od sebe, pokud je bavlněnému materiálu umožněno dýchat a přirozeně se vysoušet na vzdušném, suchém místě.

Moskytiéra Brettschneider Cotton Country Big Box I je k dispozici skladem dnes pouze za 3 229 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Brettschneider Cotton Country Big Box I můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Brettschneider Cotton Country Big Box I dnes a ušetřete 921 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Moskytiéra Brettschneider Cotton Country Big Box I? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Brettschneider Cotton Country Big Box I

Rozměry:1,1 x 2,1 x 2 m
Materiál:100% bavlna
Počet osob:1
Dotaz k produktu:

Brettschneider Cotton Country Big Box I

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč