Brettschneider Fine Mesh Big Box

Moskytiéra Brettschneider Fine Mesh Big Box je extrémně lehká moskytiéra ve tvaru boxu vyrobená z obzvláště jemné síťoviny, která poskytuje ochranu před drobným hmyzem díky velikosti ok a svému tvaru.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 195 Kč
Ušetříte:
416 Kč (19%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 761 Kč
65,63 €
Cena dnes:
1 779 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Brettschneider Fine Mesh Big Box

Moskytiéra Brettschneider Fine Mesh Big Box je extrémně lehká moskytiéra ve tvaru boxu vyrobená z obzvláště jemné síťoviny, která poskytuje ochranu před drobným hmyzem díky velikosti ok a svému tvaru. Dokáže úspěšně odpuzovat bodavý hmyz, jako je např. druh Culex, Anopheles (malárie), Aedes (horečka dengue, žlutá zimnice, chicungunya), stejně jako písečné komáry čeledi Phlebotomidae (leishmanióza) a běžné komáry a moskyty (filarióza). Poskytuje celkovou ochranu také proti písečným blechám. Tvar zcela uzavřeného boxu poskytuje vynikající pokrytí prostoru kolem dvou postelí. Vyrobeno ze 100% polyamidu v bílém provedení. Hustota je více než 155 ok na cm2. Čtyři poutka v horních rozích pro možnost zavěšení. Tenká vlákna zajišťují skvělou cirkulaci vzduchu. Určeno pro 2 osoby. Ideální jak na pobyt v tropech, tak skandinávském severu. Úložný obal se stahovací šňůrkou a poutkem pro zavěšení. Moskytiéra není impregnovaná.

Moskytiéra Brettschneider Fine Mesh Big Box je k dispozici skladem dnes pouze za 1 779 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 5.10.2020, nebo si Brettschneider Fine Mesh Big Box můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Brettschneider Fine Mesh Big Box dnes a ušetřete 416 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Moskytiéra Brettschneider Fine Mesh Big Box? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Brettschneider Fine Mesh Big Box

Rozměry (cm):2 x 2,2 x 2,2 cm
Materiál:100% polyamid
Počet osob:2
Dotaz k produktu:

Brettschneider Fine Mesh Big Box

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč