Brettschneider Picnic Tent

Piknikový stan Brettschneider Picnic Tent je moskytiérový stan z polyesterové síťoviny, která poskytuje ochranu před hmyzem a je možné jej postavit v několika sekundách.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
7 400 Kč
Ušetříte:
1 610 Kč (22%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
5 732 Kč
226,53 €
Cena dnes:
5 790 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Brettschneider Picnic Tent

Piknikový stan Brettschneider Picnic Tent je moskytiérový stan z polyesterové síťoviny, která poskytuje ochranu před hmyzem a je možné jej postavit v několika sekundách. Dokáže úspěšně odpuzovat bodavý hmyz, jako je např. druh Culex, Anopheles (malárie), Aedes (horečka dengue, žlutá zimnice, chicungunya), stejně jako běžné komáry a moskyty. Aluminiové hliníkové stanové pruty jsou integrované přímo do konstrukce stanu. Plocha základny je 3.2 x 2 m nabízí dostatečný prostor pro piknikový stolek a čtyři menší křesla. Vchody jsou uzavíratelné zipem na opačných stranách piknikového stanu. Vyrobeno ze 100% polyesteru v černém provedení. Hustota je více než 155 ok na cm2. Součástí je odnímatelná polypropylenová podlážka. Ideální pro opoužití doma, během dovolené a daších pohodových venkovních aktivit.

Piknikový stan Brettschneider Picnic Tent je k dispozici skladem dnes pouze za 5 790 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 21.11.2017, nebo si Brettschneider Picnic Tent můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Brettschneider Picnic Tent dnes a ušetřete 1 610 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Piknikový stan Brettschneider Picnic Tent? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Brettschneider Picnic Tent

Rozměry:2 x 3,2 x 1,9 m
Konstrukce:slitina aluminia
Materiál:100% polyester
Počet osob:4
Dotaz k produktu:

Brettschneider Picnic Tent

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč