Go Travel Mosqui-Go Duo

Odpuzovač hmyzu Go Travel Mosqui-Go Duo je elektrický odpuzovač Mosqui-Go Duo Unit, který zahubí obtížný hmyz v uzavřených prostorách s přívodem elektřiny po dobu až 37 nocí.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
520 Kč
Ušetříte:
81 Kč (16%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
17,28 €
Cena dnes jen:
439 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Go Travel Mosqui-Go Duo

Odpuzovač hmyzu Go Travel Mosqui-Go Duo je elektrický odpuzovač Mosqui-Go Duo Unit, který zahubí obtížný hmyz v uzavřených prostorách s přívodem elektřiny po dobu až 37 nocí. Postupně uvolňuje z tekuté náplně nebo tablety insekticidní látku, která je vysoce účinná proti moskytům, komárům a ostatnímu bodavému hmyzu. Plug-In Mosquito Duot je vybaven elektrickou zástrčkou evropského typu, vkládání přímo do dvoupinové zásuvky. Pro mezinárodní použití je třeba použít adaptér. Náplň ochrání 30 kubických metrů a vydrží přibližně 12 hodin. Voltáž 120-240V / 7W. Tekutá náplň obsahuje prallethrin 1.17g/100 g. Kromě tekuté náplně lze do lapače hmyzu použít vhodné tablety. Jedna tableta ochrání 30 kubických metrů a vydrží přibližně 8 až 10 hodin.

Odpuzovač hmyzu Go Travel Mosqui-Go Duo je k dispozici skladem dnes pouze za 439 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Go Travel Mosqui-Go Duo můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Go Travel Mosqui-Go Duo dnes a ušetřete 81 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Odpuzovač hmyzu Go Travel Mosqui-Go Duo? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Go Travel Mosqui-Go Duo

Hmotnost:93 g
Rozměr:100 x 83 x 60 mm
Barva:Bílá
Dotaz k produktu:

Go Travel Mosqui-Go Duo

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč