Go Travel Mosqui-Go Electric

Odpuzovač hmyzu Go Travel Mosqui-Go Electric je elektrický odpuzovač Mosqui-Go Electric, který zahubí obtížný hmyz v uzavřených prostorách s přívodem elektřiny po dobu 20 nocí.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
455 Kč
Ušetříte:
106 Kč (24%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,65 €
Cena dnes jen:
349 Kč
Logo výrobce: Acron
Autorizovaný prodejce produktu Go Travel Mosqui-Go Electric

Odpuzovač hmyzu Go Travel Mosqui-Go Electric je elektrický odpuzovač Mosqui-Go Electric, který zahubí obtížný hmyz v uzavřených prostorách s přívodem elektřiny po dobu 20 nocí. Postupně uvolňuje z tablety insekticidní látku, která je vysoce účinná proti moskytům, komárům a ostatnímu bodavému hmyzu. Odpuzovač je vybaven elektrickou zástrčkou evropského typu, vkládání přímo do dvoupinové zásuvky. Pro mezinárodní použití je třeba použít adaptér. Jedna tableta ochrání 30 kubických metrů a vydrží přibližně 8 až 10 hodin. Voltáž 230V / 6W. Součástí balení je 20 náhradních tablet. Obsahuje d-allethrin 4-6% w/w a Pipenoryl Butoxide 1-2% w/w.

Určeno pro: evropské země, Egypt, Chile, Izrael, Kanárské ostrovy, Maroko, Rusko, Řecko a řecké ostrovy, Skandinávie, Tunisko, Turecko a další země s vhodnými zásuvkami.

Odpuzovač hmyzu Go Travel Mosqui-Go Electric je k dispozici skladem dnes pouze za 349 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 24.11.2017, nebo si Go Travel Mosqui-Go Electric můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Go Travel Mosqui-Go Electric dnes a ušetřete 106 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Odpuzovač hmyzu Go Travel Mosqui-Go Electric? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Go Travel Mosqui-Go Electric

Hmotnost:66 g
Rozměr:73 x 66 x 66 mm
Barva:Bílá
Obsahuje:20 tablet
Dotaz k produktu:

Go Travel Mosqui-Go Electric

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč