Oxalis Ti Kuan Yin "Železná bohyně milosrdenství" 1 kg

Zelený čaj (Čína) Oxalis Ti Kuan Yin "Železná bohyně milosrdenství" patří mezi slavné představitele polofermentovaných čajů. Velké, hrubé listy, výrazná a velmi příjemná vůně.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 140 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 390 Kč
81,84 €
Cena dnes:
2 140 Kč
Logo výrobce: Oxalis
Autorizovaný prodejce produktu Oxalis Ti Kuan Yin "Železná bohyně milosrdenství"
Váš výběr: 1 kg
Varianty produktu: (1)
Balení (gramáž)

Zelený čaj z Číny Oxalis Ti Kuan Yin - "Železná bohyně milosrdenství" je čaj obsahující velké a hrubé listy s výraznou a velmi příjemnou vůní. Slavný představitel polofermentovaných čajů. Velké, hrubé listy, výrazná a velmi příjemná vůně. Doporučujeme pro každého milovníka kvalitního čínského oolongu.

Příprava: vodou o teplotě 90°C zalejte čaj v poměru 1,5 dl na 1 čajovou lžičku, pokud louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvici. Ponechte 3-4 minuty louhovat. Poté přeceďte. Možno připravit 5 nálevů.

Zelený čaj (Čína) Oxalis Ti Kuan Yin "Železná bohyně milosrdenství" 1 kg je k dispozici skladem dnes pouze za 2 140 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 27.1.2021, nebo si Oxalis Ti Kuan Yin "Železná bohyně milosrdenství" můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Oxalis Ti Kuan Yin "Železná bohyně milosrdenství" dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Zelený čaj (Čína) Oxalis Ti Kuan Yin "Železná bohyně milosrdenství" 1 kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Oxalis Ti Kuan Yin "Železná bohyně milosrdenství" 1 kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč