Oxalis Černý rybíz v šampaňském 1 kg

Ovocný čaj s ibiškem Oxalis Černý rybíz v šampaňském obsahuje rozinky, bezinky, oplodí šípku, kousky jablka, ibišek, černý rybíz (min.6,7%), arónie, cukrové kuličky, květy chryzantémy, listy černého rybízu, aroma šampaňského (min.0,97%) a aroma. Mimořádná kombinace černého rybízu a šampaňského.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
800 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
31,49 €
Cena dnes jen:
800 Kč
Logo výrobce: Oxalis
Autorizovaný prodejce produktu Oxalis Černý rybíz v šampaňském
Váš výběr: 1 kg
Varianty produktu: (1)
Hmotnost balení

Čaj s ibiškem Černý rybíz v šampaňském je čaj, která má složení: rozinky, bezinky, oplodí šípku, kousky jablka, ibišek, černý rybíz (min.6,7%), arónie, cukrové kuličky, květy chryzantémy, listy černého rybízu, aroma šampaňského (min.0,97%), aroma.

Příprava: vroucí vodou zalejte čaj v poměru 2,5dl na 2 čajové lžičky, pokud čaj louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvici. Ponechte 5-8 minut louhovat. Poté přeceďte.

Ovocný čaj s ibiškem Oxalis Černý rybíz v šampaňském 1 kg je k dispozici skladem dnes pouze za 800 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 22.10.2021, nebo si Oxalis Černý rybíz v šampaňském můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Oxalis Černý rybíz v šampaňském dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Ovocný čaj s ibiškem Oxalis Černý rybíz v šampaňském 1 kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Oxalis Černý rybíz v šampaňském 1 kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč