Pánská obuv

Boty potřebujeme všichni každý den. Součástí našich botníků je obuv všech druhů pro nejrůznější použití. Obuv je pro ženy také součástí jejich stylu a mody. Pánská si můžete osobě otestovat a vyzvednout v naší kamenné prodejně Zlín.

Pánská

Každá sportovní aktivita vyžaduje specifické sportovní oblečení a sportovní obuv. V kategorii oblečení a obuvi kupujte nejen kvalitní sportovní textil a sportovní boty, ale i běžnou konfekci pro každodenní nošení. Každopádně oblečení i volnočasová obuv jsou klasické sportovní potřeby, jako například můžeme uvést funkční prádlo nebo kompresní podkolenky, které mají prokazatelný vliv na celkový sportovní výkon. Kvalitní sportovní oblečení musí být dokonale funkční a pohodlné. Pánské sportovní oblečení odpovídá barevnou strukturou i střihem mužské postavě. Dětské sportovní oblečení je barevně rozmanité a jednoduše se udržuje v čistotě. Sportovní oblečení HUSKY nabízí kvalitní bundy, kalhoty, mikiny i trička pro outdoorové aktivity a sport.
Sportovní a turistická obuv adidas nám slouží každý den. Na jaře a v létě jsme si zvykli nosit sandály a lehké a prodyšné boty, které zabraňují přehřívání chodidel i ve vysokých teplotách vzduchu. Zimní obuv je nezbytná v měsících, které v našem klimatickém pásmu přinášejí chladné dny spojené s náledím a sněhem.

Kontaktní informace
Tomáš Borusík
odborník na sekci: Pánská
Telefon: 570 570 181
E-mail: tomas.borusik@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč