BCB Adventure Ranger

Magnéziový podpalovač BCB Adventure Ranger je kompaktní magnéziový podpalovač vhodný jako doplněk pro sady pro přežití. Spolehlivý prostředek na rozdělání ohně za každého počasí bez použití sirek.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
135 Kč
Ušetříte:
29 Kč (22%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
4,06 €
Cena dnes jen:
106 Kč
Logo výrobce: BCB Adventure
Autorizovaný prodejce produktu BCB Adventure Ranger

Magnéziový podpalovač BCB Adventure Ranger je kompaktní magnéziový podpalovač vhodný jako doplněk pro sady pro přežití. Spolehlivý prostředek na rozdělání ohně za každého počasí bez použití sirek. Podpalovač využívá magnézia jako zdroje plamene o teplotě 3000°C. Pomocí přiložené ocílky, vrchní hrany nože či jiného vhodného kovového předmětu se naškrábejte drobné magnéziové piliny na vhodný troud, jako je suché jehličí, listí nebo suchá tráva. Rychlým pohybem přejíždějte ocílkou po celé délce tyčinky podpalovače. Vzniklé jiskry snadno zapálí předem připravený troud. Jiskru podpalovače lze použít jako nouzový signál. Podpalovač je vodovzdorný, lze jej použít ve vlhku, chladu i sněhu. Jeden podpalovač vystačí na rozdělání stovek ohňů.

Magnéziový podpalovač BCB Adventure Ranger je k dispozici skladem dnes pouze za 106 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 26.9.2017, nebo si BCB Adventure Ranger můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte BCB Adventure Ranger dnes a ušetřete 29 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Magnéziový podpalovač BCB Adventure Ranger? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

BCB Adventure Ranger

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč