Easy Camp Flint Striker

Podpalovač Easy Camp Flint Striker je magnéziový podpalovač s výsuvnou rukojetí. Je to spolehlivý prostředek na rozdělání ohně za každého počasí bez použití sirek. Podpalovač využívá magnézia jako zdroje plamene o teplotě 3000°C.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
245 Kč
Ušetříte:
67 Kč (28%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
6,93 €
Cena dnes jen:
178 Kč
Logo výrobce: Easy Camp
Autorizovaný prodejce produktu Easy Camp Flint Striker

Podpalovač Easy Camp Flint Striker je magnéziový podpalovač s výsuvnou rukojetí. Je to spolehlivý prostředek na rozdělání ohně za každého počasí bez použití sirek. Podpalovač využívá magnézia jako zdroje plamene o teplotě 3000°C. Pomocí přiložené ocílky, vrchní hrany nože či jiného vhodného kovového předmětu se naškrábejte drobné magnéziové piliny na vhodný troud, jako je suché jehličí, listí nebo suchá tráva. Rychlým pohybem přejíždějte po celé délce tyčinky podpalovače. Vzniklé jiskry snadno zapálí předem připravený troud. Jiskru podpalovače lze použít jako nouzový signál. Podpalovač je vodovzdorný, lze jej použít ve vlhku, chladu i sněhu. Jeden podpalovač vystačí na rozdělání stovek ohňů. Má praktickou šňůrku.

Podpalovač Easy Camp Flint Striker dnes za pouhých 178 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Easy Camp Flint Striker objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí ve středu 25.10.2017. Nákupem dnes ušetříte 67 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Podpalovač Easy Camp Flint Striker? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Easy Camp Flint Striker

Rozměr:7,5 x 2 x 1 cm
Barva:Černá
Dotaz k produktu:

Easy Camp Flint Striker

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč