Joker magnéziový podpalovač s kompasem

Magnéziový podpalovač Joker je podpalovač s pevnou rukojetí. Spolehlivý prostředek na rozdělání ohně za každého počasí bez použití sirek.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
285 Kč
Ušetříte:
61 Kč (22%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
8,70 €
Cena dnes jen:
224 Kč
Logo výrobce: JOKER
Autorizovaný prodejce produktu Joker magnéziový podpalovač s kompasem

Magnéziový podpalovač Joker je podpalovač s pevnou rukojetí. Spolehlivý prostředek na rozdělání ohně za každého počasí bez použití sirek. Podpalovač využívá magnézia jako zdroje plamene o teplotě 3000°C. Pomocí přiložené ocílky, vrchní hrany nože či jiného vhodného kovového předmětu se naškrábejte drobné magnéziové piliny na vhodný troud, jako je suché jehličí, listí nebo suchá tráva. Rychlým pohybem přejíždějte po celé délce tyčinky podpalovače. Vzniklé jiskry snadno zapálí předem připravený troud. Jiskru podpalovače lze použít jako nouzový signál. Podpalovač je vodovzdorný, lze jej použít ve vlhku, chladu i sněhu. Jeden podpalovač vystačí na rozdělání stovek ohňů. Plastová rukojeť s drážkami zabraňujícími skluzu. Má praktickou šňůrku.

Magnéziový podpalovač Joker magnéziový podpalovač s kompasem dnes za pouhých 224 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Pokud si Joker magnéziový podpalovač s kompasem objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v pondělí 23.10.2017. Nákupem dnes ušetříte 61 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Magnéziový podpalovač Joker magnéziový podpalovač s kompasem? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Joker magnéziový podpalovač s kompasem

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč