ACRA KH888

Víceúčelová posilovací lavička s expandéry ACRA KH888 umožňuje posilování různých tělesných partií i rehabilitační cviky. Lavička kombinuje i funkce Rocky staru t.j. posilovacího přístroje na procvičování břišních svalů, zároveň pěnové válce masírují záda.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
1 699 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 682 Kč
66,02 €
Cena dnes:
1 699 Kč
Logo výrobce: ACRA
Autorizovaný prodejce produktu ACRA KH888

Víceúčelová posilovací lavička s expandéry ACRA KH888 umožňuje posilování různých tělesných partií i rehabilitační cviky. Lavička kombinuje i funkce Rocky staru t.j. posilovacího přístroje na procvičování břišních svalů, zároveň pěnové válce masírují záda. Lavička má výškově stavitelné sklápěcí opěradlo, které se sklápí a zvedá pomocí až 6 pružin. Takto se dá nastavit obtížnost procvičování břišních svalů jako u Rocky staru. Lavička také může sloužit jako posilovač stahenních svalů nohou (tzv. předkopáváním), umožňuje pestrou škálu cviků včetně cviků s gumovými expandéry na ruce i na další tělesné partie. Lavičku lze různě polohovat a otáčet a tím dosáhnout i její větší variabilitu pro cvičení. Následnou kombinací poloh lavičky a použitím expandérů vzniká mnoho různých druhů cviků a cvičení.

Lavička není určena pro silové sporty, ale pro domácí cvičení pro všechny věkové kategorie a také pro rehabilitační účely, kdy pružiny v lavičce usnadňují některá cvičení. Gumové expandery jsou také vhodnou rehabilitační pomůckou a lze s nimi i posilovat při větším počtu opakování cviků.

Specifikace:

  • hmotnost lavičky je 12 kg
  • rozměry 142x54x95/40 cm - poslední rozměr udává výšku opěradla ve vodorovné poloze a ve vzpřímené poloze
  • rozměr kartonu - 83 x 26 x 34 cm
  • nosnost lavice je 100 kg

Víceúčelová posilovací lavička s expandéry ACRA KH888 je k dispozici skladem dnes pouze za 1 699 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 23.10.2017, nebo si ACRA KH888 můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte ACRA KH888 dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Víceúčelová posilovací lavička s expandéry ACRA KH888? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

ACRA KH888

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč