Oxalis Pu-Erh Mini Tuocha 1 kg

Černý čaj Oxalis Pu-Erh Mini Tuocha je také známý jako Xiao Tuocha (čaj do misky). Vybrané sorty Pu-Erh Tea jsou lisovány do malých "vosích hnízd", které mají překvapivě bohatý a nasládlý nálev s plnou chutí a jemným zakončením.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 380 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 490 Kč
94,15 €
Cena dnes:
2 380 Kč
Logo výrobce: Oxalis
Autorizovaný prodejce produktu Oxalis Pu-Erh Mini Tuocha
Váš výběr: 1 kg
Varianty produktu: (1)
Balení (gramáž)

Černý čaj Oxalis Pu-Erh Mini Tuocha 1 kg je také známý jako Xiao Tuocha (čaj do misky). Vybrané sorty Pu-Erh Tea jsou lisovány do malých "vosích hnízd", které mají překvapivě bohatý a nasládlý nálev s plnou chutí a jemným zakončením.

Příprava: vroucí vodou zalejte čaj v poměru 2 dl na 1 kus. Ponechte 3-5 minut louhovat. Poté přeceďte. Možno připravit 3 nálevy.

Černý čaj Oxalis Pu-Erh Mini Tuocha 1 kg dnes za pouhých 2 380 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Pokud si Oxalis Pu-Erh Mini Tuocha objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v úterý 21.9.2021. Nákupem dnes ušetříte 0 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Černý čaj Oxalis Pu-Erh Mini Tuocha 1 kg? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Oxalis Pu-Erh Mini Tuocha 1 kg

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
přidáno 13.2.2017
Vodička se ptá:

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na kvalitu Pu Erh Mini Tuocha ve srovnání s verzí sypaného čaje.
Který čaj je kvalitnější? Dá se obecně říci že lisovaná verze je kvalitnější oproti sypané ?

Kapounková Ilona [Lypo.cz] odpovídá:

Dobrý den,

čaj Pu Erh je produkt stálé snahy o nalezení ideálního způsobu kozervace zeleného čaje. Kdy samotný princip se může zdát být jednoduchý, ovšem při té jednoduchosti je potřeba dát pozor na přesné dodržení detailů. Tím prvním je výběr nejkvalitnějších zelených čajů - tvořených těmi největšími lístky. U těch se pak může přistoupit k jejich lisování. Obvykle mají tvar cihliček, nebo hnízdeček nebo dalších tvarů, díky kterým je možné skladovat čaj po dlouhou dobu.

Lisování má hlavně v případě Pu-Erhu rozhodně svou důležitost. U nás je většinou tento druh známý jako čaj, který má mnoho pozitivní dopadů na lidský organismus - nejčastěji je zmiňována schopnost snížit v krvi hladinu cholesterolu. Za tyto schopnosti vděčí bakteriím, jejichž schopnost začínají působit během procesu lisování. Opakované testy v laboratoři potvrdili, že pravidelné 3 denní šálkly Pu-erhu snižují během čtyř měsíců hladinu cholesterolu v krevním řečišti až o polovinu.

V posledních letech je také skloňováno jeho slovní spojení s hubnutím. v našich končinách je Pu-Erh označován často jako skutečný žrout tuku. A na závěr zajímavá skutečnost: pokud holdujete alkoholu, šálek Pu-Erh vás sice před kocovinou neuchrání, ale umí odbourávání alkoholu zrychlit někdy až na dvojnásobek.

Rozdílnost chuti:

Sypané Pu-erhy mohou vynikat silnou svíravostí a nahořklostí měnící se v dlouhou nasládlost. Lisované čaje tohoto typu bývají nasládlé až medovitě zemité, hořkosladké a svíravé jen minimálně.

S pozdravem,

- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč