Worker Bony 22" Modrá

celkem 11 obrázků

Pennyboard Worker Bony 22" je plastový skateboard, jehož deska je vybavena elegantně tvarovanými výřezy, které slouží jako madla pro snadnější manipulaci a zároveň snižují hmotnost pennyboardu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
990 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
100 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
34,60 €
Cena dnes jen:
890 Kč
Logo výrobce: Worker
Autorizovaný prodejce produktu Worker Bony 22"
Váš výběr: Modrá
Varianty produktu: (2)
Barva

Pennyboard Worker Bony 22" je plastový skateboard, jehož deska je vybavena elegantně tvarovanými výřezy, které slouží jako madla pro snadnější manipulaci a zároveň snižují hmotnost pennyboardu. Navíc pennyboard disponuje svítícími kolečky, která začnou svítit, když jsou uvedena do pohybu. K rozsvícení však není potřeba žádných baterií, vše má na svědomí magnetická energie, která je vytvářena při roztočení koleček. Pod prknem se tak rozzáří barvitá hra světel. Za šera nebo v noci budete s penny boardem WORKER Bony naprosto nepřehlédnutelní. Praktické mřížkování na svrchní straně desky má za úkol zamezovat jakémukoliv sklouznutí z penny boardu. O příjemný zážitek z jízdy se starají ložiska ABEC 7 s vysokou precizností výroby. Toto prkno typu kicktail cruiser je ideální na cesty po městě, do práce nebo do školy. Díky barevnému zpracování, světélkujícím kolečkům a agresivnímu designu penny boardu WORKER Bony zabodujete před svými kamarády.

Technický popis: kicktail cruiser vhodný do města, vysoce odolný PP plast, výřezy v desce sloužící jako madla pro snadnou manipulaci shora, mřížkovaná deska, rozměr desky: 58x15 cm, trucky: 3", hliníková slitina, černá barva bushing: 85A, žlutá kolečka: 60x45 mm, materiál koleček: PU guma, s LED diodami (červená, zelená, modrá), transparentní, tvrdost koleček: 82A ložiska: ABEC 7 Chrome, černá barva, nosnost: 95 kg hmotnost: 1,84 kg.

Pennyboard Worker Bony 22" Modrá je k dispozici skladem dnes pouze za 890 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.10.2017, nebo si Worker Bony 22" můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Worker Bony 22" dnes a ušetřete 100 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu pennyboard Worker Bony 22" Modrá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Worker Bony 22" Modrá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč