UVEX Apache Šedá

Lyžařské brýle Uvex Apache jsou nejprodávanější brýle firmy UVEX, vyrobeny v Německu. Speciální konstrukce rámečku, resp. spona elastického pásu brýlí umožňuje kompatibilnost s helmou a tím spolehlivou ochranu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Ušetříte:
310 Kč (16%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 672 Kč
65,75 €
Cena dnes:
1 689 Kč
Logo výrobce: UVEX
Autorizovaný prodejce produktu UVEX Apache
Váš výběr: Šedá
Varianty produktu: (1)
Barva

Lyžařské brýle Uvex Apache jsou nejprodávanější brýle firmy UVEX, vyrobeny v Německu. Speciální konstrukce rámečku, resp. spona elastického pásu brýlí umožňuje kompatibilnost s helmou a tím spolehlivou ochranu. Škodlivé IR paprsky jsou efektivně odráženy a bezpečně izolovány od očí. 100% chrání lidské oko proti modrému světlu a UV záření. UV ochrana je rovněž integrována do rámečku brýlí. Unikátní SUPRAVISION technologie nabízí extrémně odolný zorník proti poškrábání z vnější strany a se stálou úpravou proti zamlžení z vnitřní strany. Opticky korektní, zachovává věrnost obrazu i přes vysoké zakřivení zorníku. Permanentní odvětrání zorníku brýle.

Lyžařské brýle UVEX Apache Šedá je k dispozici skladem dnes pouze za 1 689 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 25.10.2017, nebo si UVEX Apache můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte UVEX Apache dnes a ušetřete 310 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Lyžařské brýle UVEX Apache Šedá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

UVEX Apache Šedá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč