UVEX Comanche Optic Černá

Lyžařské brýle Uvex Comanche Optic jsou vhodné přes dioptrické brýle. Technologie zorníku SUPRAVISION® UVEX Comanche Optic nabízí UVA, UVB a UVC filtr odolný proti oděru a integrovaný do materiálu zorníku 100% chrání lidské oko proti modrému světlu a UV paprskům.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Ušetříte:
240 Kč (17%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 246 Kč
49,10 €
Cena dnes:
1 259 Kč
Logo výrobce: UVEX
Autorizovaný prodejce produktu UVEX Comanche Optic
Váš výběr: Černá
Varianty produktu: (1)
Barva

Lyžařské brýle Uvex Comanche Optic jsou vhodné přes dioptrické brýle. Technologie zorníku SUPRAVISION® UVEX Comanche Optic nabízí UVA, UVB a UVC filtr odolný proti oděru a integrovaný do materiálu zorníku 100% chrání lidské oko proti modrému světlu a UV paprskům. UV ochrana je rovněž integrována do rámečku brýlí. Extrémně odolný zorník proti poškrábání vnější strany se stálou úpravou proti zamlžení vnitřní strany. Speciální konstrukce rámečku, resp. spona elastického pásu brýlí umožňuje kompatibilitu s helmou a tím spolehlivé usazení brýlí UVEX. Pomocí otvorů v rámečku brýle nabízí konstantní odvětrávání bez nepříjemných pocitů průvanu. Díky této ventilaci se brýle nezamlžují. Vyrobeno v Německu.

Lyžařské brýle UVEX Comanche Optic Černá je k dispozici skladem dnes pouze za 1 259 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 30.10.2017, nebo si UVEX Comanche Optic můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte UVEX Comanche Optic dnes a ušetřete 240 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Lyžařské brýle UVEX Comanche Optic Černá? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

UVEX Comanche Optic Černá

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč