UVEX Speedy Pro Take Off Červená

Dětské lyžařské brýle Uvex Speedy Pro Take Off využívají technologie magnetického zorníku. Vnější tmavý zorník je fixován na základním světlém zorníku pomocí minimagnetů. Zorník může být kdykoli jednoduše a v krátkém čase odepnut a opět připnut dle aktuálních světelných podmínek.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
2 299 Kč
Ušetříte:
350 Kč (16%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
1 930 Kč
75,87 €
Cena dnes:
1 949 Kč
Logo výrobce: UVEX
Autorizovaný prodejce produktu UVEX Speedy Pro Take Off
Váš výběr: Červená
Varianty produktu: (1)
Barva

Lyžařské brýle Uvex Speedy Pro Take Off využívají technologie magnetického zorníku. Vnější tmavý zorník je fixován na základním světlém zorníku pomocí minimagnetů. Zorník může být kdykoli jednoduše a v krátkém čase odepnut a opět připnut dle aktuálních světelných podmínek. Materiál zorníku SUPRAVISION® UVEX Speedy Pro take off nabízí UVA, UVB a UVC filtr odolný proti oděru a integrovaný do materiálu zorníku 100% chrání lidské oko proti modrému světlu a UV paprskům. UV ochrana je rovněž integrována do rámečku brýlí. Extrémně odolný zorník proti poškrábání vnější strany se stálou úpravou proti zamlžení vnitřní strany. Speciální konstrukce rámečku, resp. spona elastického pásu brýlí umožňuje kompatibilitu s helmou a tím spolehlivé usazení brýlí UVEX. Vyrobeno v Německu.

Dětské lyžařské brýle UVEX Speedy Pro Take Off Červená je k dispozici skladem dnes pouze za 1 949 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 26.10.2017, nebo si UVEX Speedy Pro Take Off můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte UVEX Speedy Pro Take Off dnes a ušetřete 350 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Dětské lyžařské brýle UVEX Speedy Pro Take Off Červená? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

UVEX Speedy Pro Take Off Červená

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč