Softshellové bundy pro ženy

Ať už hledáte bundu zimní, jarní, lyžařskou či softshellovou, určitě nezapomeňte navštívit naši sekci sportovní bundy, ve které Vám nabízíme široký výběr z dámských, pánských i dětských sportovních bund. Pro ženy si můžete osobě otestovat a vyzvednout v naší kamenné prodejně Zlín.

Ať už hledáte bundu zimní, jarní, lyžařskou či softshellovou, určitě nezapomeňte navštívit naši sekci Sportovní bundy HUSKY, ve které Vám nabízíme široký výběr z dámských, pánských i dětských sportovních bund.
Ke kompletní nabídce zvoleného typu sportovní bundy se dostanete přes pole Bundy v postranním menu, ve filtru pak označíte výrobce Husky. Tímto způsobem se dostanete do jednotlivých kategorií, které jsou Vám v rámci našeho e-shopu k dispozici.

Softshellové bundy – díky speciálnímu materiálu s povrchovou úpravou jsou vhodné pro celoroční nošení, jak pro milovníky outodoorových sportů, tak pro běžné každodenní využití. Softshellové bundy jsou typické svou voděodolností a prodyšností. Jedná se o vysoce kvalitní funkční oblečení, které je vhodné do každé nepohody. Nejen z tohoto důvodu se těší softshellové bundy velké oblibě u zákazníků. V naší nabídce bund od Husky můžete vybírat z množství funkčních bund v moderním designu v mnoha barevných provedeních.

Jarní bundy – jsou nutností nejen v jarních, ale mnohdy i letních měsících. Na našem e-shopu si můžete vybrat z řady dámských, pánských i dětských jarních sportovních bund od Alpine PRO, které kromě svého moderního designu a kvality, mají i mnoho dalších funkcí – i přes lehkost materiálu Vás zaručeně ochrání před nepříznivým počasím, mnohé z nich mají odnímatelné rukávy či schovatelnou kapuci a lze tak během chvilky získat z bundy sportovní vestu.

Vesty – dalším z výrobků kategorie sportovních bund Trimm jsou i sportovní vesty. Jedná se o vhodný doplněk šatníku, který lze vyžít nejen pro nejrůznější outdoorové aktivity, ale i pro běžné nošení. V rámci sekce sportovních vest Husky si můžete vybrat z jak z nabídky fleecových vest, které lze využít jako tepelnou izolační vrstvu tak z široké nabídky kvalitních péřových vest, které ocení v zimních a podzimních měsících většina z nás.

Zimní bundy – stejně tak jako jarní bunda je i zimní bunda základem každého šatníku. Značka Loap Vám i v této kategorii sportovních bund nabízí řadu moderních a trendových bund, které můžete využít nejen pro zimní sporty, alei pro běžné každodenní nošení. Můžete si vybrat jak z lyžařských bund ze speciálních nepromokavých materiálů, tak i z elegantních sportovních bund pro městské nošení či s širokého výběru sportovních péřových bund. Každá bunda má také řadu dalších funkčních vlastností, které mohou být v zimních měsících nedocenitelné.

Pro ženy - značky


0 ks zboží: 0 Kč