Eagle Creek Pack-It Sport Kit Červená

Taška Eagle Creek Pack-It Sport Kit je voděodolná sportovní taška navržená pro uložení vlhkého sportovního oblečení a výbavy odděleně od ostatních věcí. Hlavní volně přístupné oddělení je kryté víkem s elastickým okrajem a poutkem pro snadný přístup.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
820 Kč
Ušetříte:
161 Kč (20%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
25,78 €
Cena dnes jen:
659 Kč
Logo výrobce: Eagle Creek
Autorizovaný prodejce produktu Eagle Creek Pack-It Sport Kit
Váš výběr: Červená
Varianty produktu: (2)
Barva

Taška Eagle Creek Pack-It Sport Kit je voděodolná sportovní taška navržená pro uložení vlhkého sportovního oblečení a výbavy odděleně od ostatních věcí. Hlavní volně přístupné oddělení je kryté víkem s elastickým okrajem a poutkem pro snadný přístup. Vnitřní materiál s vrstvou TPU zaručuje voděodolnost a omezuje působení pachu. Má dvojité držadlo pro snadné přenášení nebo pověšení. Je vyrobeno z velmi lehkého voděodolného materiálu. Antimikrobiální úprava zabraňuje zápachu způsobujícího růst mikroorganismů. Výrobek je součástí kolekce Pack-It™ Sport zaměřené na přepravu znečištěného, propoceného a mokrého vybavení odděleně od ostatních věcí. Ideální je pro venkovní sportovní aktivity jako běh, návštěvu bazénu nebo posilovny, squash, tenis a jiné sportovní hry.

Taška Eagle Creek Pack-It Sport Kit Červená je k dispozici skladem dnes pouze za 659 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 21.11.2017, nebo si Eagle Creek Pack-It Sport Kit můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Eagle Creek Pack-It Sport Kit dnes a ušetřete 161 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Taška Eagle Creek Pack-It Sport Kit Červená? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Eagle Creek Pack-It Sport Kit Červená

Hmotnost:110 g
Rozměr:24 x 32,5 x 13,5 cm
Objem:11 l
Materiál:75D Poly Antimicrobial /TPU Mesh
Dotaz k produktu:

Eagle Creek Pack-It Sport Kit Červená

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč