Eagle Creek Pack-It Sport Wet Dry Fitness Červená

Taška Eagle Creek Pack-It Sport Wet Dry Fitness je voděodolná sportovní taška navržená pro uložení vlhkého sportovního oblečení a výbavy odděleně od ostatních věcí. Dvě samostatná různě veliká oddělení umožňují oddělit použité oblečení od čistého a suchého.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
845 Kč
Ušetříte:
146 Kč (18%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
27,35 €
Cena dnes jen:
699 Kč
Logo výrobce: Eagle Creek
Autorizovaný prodejce produktu Eagle Creek Pack-It Sport Wet Dry Fitness
Váš výběr: Červená
Varianty produktu: (3)
Barva

Taška Eagle Creek Pack-It Sport Wet Dry Fitness je voděodolná sportovní taška navržená pro uložení vlhkého sportovního oblečení a výbavy odděleně od ostatních věcí. Dvě samostatná různě veliká oddělení umožňují oddělit použité oblečení od čistého a suchého. Větší oddělení je uzavíratelné voděodolným zipem a dokáže se přizpůsobit objemu uložených věcí. Menší zadní volně přístupné oddělení je kryté víkem s elastickým okrajem a poutkem pro snadný přístup. Vnitřní materiál s vrstvou TPU zaručuje voděodolnost a omezuje působení pachu. Má držadlo pro snadné přenášení nebo pověšení. Je vyrobeno z velmi lehkého voděodolného materiálu. Antimikrobiální úprava zabraňuje zápachu způsobujícího růst mikroorganismů. Výrobek je součástí kolekce Pack-It™ Sport zaměřené na přepravu znečištěného, propoceného a mokrého vybavení odděleně od ostatních věcí. Ideální je pro venkovní sportovní aktivity jako běh, návštěvu bazénu nebo posilovny, squash, tenis a jiné sportovní hry.

Taška Eagle Creek Pack-It Sport Wet Dry Fitness Červená je k dispozici skladem dnes pouze za 699 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 24.11.2017, nebo si Eagle Creek Pack-It Sport Wet Dry Fitness můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Eagle Creek Pack-It Sport Wet Dry Fitness dnes a ušetřete 146 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Taška Eagle Creek Pack-It Sport Wet Dry Fitness Červená? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Eagle Creek Pack-It Sport Wet Dry Fitness Červená

Hmotnost:100 g
Rozměr:25,5 x 33 x 5,5 cm
Objem:8 l
Materiál:75D Poly Antimicrobial /TPU Mesh
Dotaz k produktu:

Eagle Creek Pack-It Sport Wet Dry Fitness Červená

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč