Eagle Creek Pack-It Sport Wet Zip Pouch Červená

Kapsa Eagle Creek Pack-It Sport Wet Zip Pouch je voděodolná sportovní kapsa navržená pro uložení vlhkého sportovního oblečení a výbavy odděleně od ostatních věcí. Hlavní oddělení je ideální pro uložení toaletních potřeb nebo plavek uzavíratelné obousměrným voděodolným zipem .

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
560 Kč
Ušetříte:
91 Kč (17%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
18,35 €
Cena dnes jen:
469 Kč
Logo výrobce: Eagle Creek
Autorizovaný prodejce produktu Eagle Creek Pack-It Sport Wet Zip Pouch
Váš výběr: Červená
Varianty produktu: (1)
Barva

Kapsa Eagle Creek Pack-It Sport Wet Zip Pouch je voděodolná sportovní kapsa navržená pro uložení vlhkého sportovního oblečení a výbavy odděleně od ostatních věcí. Hlavní oddělení je ideální pro uložení toaletních potřeb nebo plavek uzavíratelné obousměrným voděodolným zipem . Vnitřní materiál s vrstvou TPU zaručuje voděodolnost a omezuje působení pachu. Má držadlo pro snadné přenášení nebo pověšení. Je vyrobeno z velmi lehkého voděodolného materiálu s podlepenými švy. Antimikrobiální úprava zabraňuje zápachu způsobujícího růst mikroorganismů. Výrobek je součástí kolekce Pack-It™ Sport zaměřené na přepravu znečištěného, propoceného a mokrého vybavení odděleně od ostatních věcí. Je ideální pro venkovní sportovní aktivity jako běh, návštěvu bazénu nebo posilovny, squash, tenis a jiné sportovní hry.

Kapsa Eagle Creek Pack-It Sport Wet Zip Pouch Červená je k dispozici skladem dnes pouze za 469 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 21.11.2017, nebo si Eagle Creek Pack-It Sport Wet Zip Pouch můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Eagle Creek Pack-It Sport Wet Zip Pouch dnes a ušetřete 91 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Kapsa Eagle Creek Pack-It Sport Wet Zip Pouch Červená? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Eagle Creek Pack-It Sport Wet Zip Pouch Červená

Hmotnost:46 g
Rozměr:25 x 18 x 6,5 cm
Objem:4 l
Materiál:75D Poly Antimicrobial /TPU Mesh
Dotaz k produktu:

Eagle Creek Pack-It Sport Wet Zip Pouch Červená

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč