Nutrend INOSINE 100 kaps.

NUTREND INOSINE je látka tělu vlastní a jeho chemická struktura je příbuzná adenosinu, který je součástí adenosintrifosfátu (ATP) - energetického zdroje při každé svalové práci.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
435 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
71 Kč (17%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
13,98 €
Cena dnes jen:
364 Kč
Logo výrobce: Nutrend
Autorizovaný prodejce produktu Nutrend INOSINE 100 kaps.

INOSINE je látka tělu vlastní a jeho chemická struktura je příbuzná adenosinu, který je součástí adenosintrifosfátu (ATP) - energetického zdroje při každé svalové práci.

NOSINE patří do suplementace jak silových, tak i vytrvalostních sportovců.

INOSINE je určen pro: silově i vytrvalostně trénující sportovce.


zvýšení tvorby ATP
500 mg inosinu v kapsli


Doporučené dávkování produktu INOSINE: 2 - 4 kapsle 30 min. před fyzickou zátěží, maximálně použijte 4 kapsle za den, nepřekračujte doporučené dávkování.

Použití: dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

Doplněk stravy.
Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte v suchu při teplotách do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření, chraňte před mrazem.

Doplněk stravy stimulant Nutrend INOSINE 100 kaps. je k dispozici skladem dnes pouze za 364 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 29.9.2017, nebo si Nutrend INOSINE 100 kaps. můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Nutrend INOSINE 100 kaps. dnes a ušetřete 71 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu doplněk stravy stimulant Nutrend INOSINE 100 kaps.? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Nutrend INOSINE 100 kaps.

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč