DUNLOP FORT ALL COURT TS 4BT

Tenisové míčky DUNLOP FORT ALL COURT 4BT je ikona firmy DUNLOP SLAZENGER Int. tenisové míče FORT prošly v souvislosti s novými materiálovými trendy technologickou inovací. FORT ALL COURT je míč vysoké kvality vyrobený pro hru na všech površích.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
2 dny
Značka:
Běžná cena:
260 Kč
Ušetříte:
86 Kč (34%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
6,84 €
Cena dnes jen:
174 Kč
Logo výrobce: Dunlop
Autorizovaný prodejce produktu DUNLOP FORT ALL COURT TS 4BT

Tenisové míčky DUNLOP FORT ALL COURT 4BT je ikona firmy DUNLOP SLAZENGER Int. tenisové míče FORT prošly v souvislosti s novými materiálovými trendy technologickou inovací. FORT ALL COURT je míč vysoké kvality vyrobený pro hru na všech površích. Při výrobě pryžového jádra je použita nová technologie HD CORE, která nejen zvyšuje životnost míčů, ale také zlepšuje herní vlastnosti. Použitý DUNLOP Fluoro Melton zvyšuje viditelnost míče.

Tenisové míčky DUNLOP FORT ALL COURT TS 4BT je k dispozici skladem dnes pouze za 174 Kč. Zásilku můžete očekávat v pátek 22.10.2021, nebo si DUNLOP FORT ALL COURT TS 4BT můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte DUNLOP FORT ALL COURT TS 4BT dnes a ušetřete 86 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Tenisové míčky DUNLOP FORT ALL COURT TS 4BT? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

DUNLOP FORT ALL COURT TS 4BT

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč