Campingaz InstaBlue Standart 2.5L

Sanitární prostředek Campingaz InstaBlue 2.5L nezbytný při používání chemické toalety - musí se přidat do spodní odpadní nádrže, kde ničí bakterie, viry a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou. Prodává se v balení 2,5L (roztok).

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
329 Kč
Kategorie:
Ušetříte:
33 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
11,52 €
Cena dnes jen:
296 Kč
Logo výrobce: Campingaz
Autorizovaný prodejce produktu Campingaz InstaBlue Standart 2.5L
Sanitární prostředek Campingaz InstaBlue Standard 2.5L nezbytný při používání chemické toalety - musí se přidat do spodní odpadní nádrže, kde ničí bakterie, viry a potlačuje zápach. Po nalití do odpadního zásobníku se ředí vodou. Prodává se v balení 2,5L (roztok).

Příslušenství Campingaz k chemickým toaletám je ekologicky čisté, biologicky odbouratelné,neobsahuje formaldehyd. Pro případy, kdy je potřeba toaleta používána pouze příležitostně, doporučujeme nejpozději po týdnu vyprázdnit i ne zcela naplněnou odpadní nádrž.

Dávkování:
Při dávkování je třeba počítat 1 plné víčko od lahve Instablue na každý 1 litr odpadu. Tj.počítáme-li, že zcela naplníme odpadní nádrž 20L odpadu, je potřeba dát před použitím do spodní nádrže 20 plných víček koncentrátu nebo 200 ml koncentrátu (1 víčko = 10 ml). Uzávěr je opatřen dětskou pojistkou proti snadnému otevření.

Sanitární prostředek Campingaz InstaBlue Standart 2.5L je k dispozici skladem dnes pouze za 296 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 24.10.2017, nebo si Campingaz InstaBlue Standart 2.5L můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Campingaz InstaBlue Standart 2.5L dnes a ušetřete 33 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Sanitární prostředek Campingaz InstaBlue Standart 2.5L? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Campingaz InstaBlue Standart 2.5L

Objem:2,5 l
Dotaz k produktu:

Campingaz InstaBlue Standart 2.5L

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč