Winnwell ProForm 72" s postranní sítí

Hokejová branka Winnwell 72“ s postranní sítí je velikostně přesnou kopií klasické hokejové branky, navíc je doplněna o postranní sít , která je velmi praktickou pomůckou pro všechny, kdo nemíří mezi tyče.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
4 499 Kč
Ušetříte:
309 Kč (7%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
4 148 Kč
153,40 €
Cena dnes:
4 190 Kč
Logo výrobce: WinnWell
Autorizovaný prodejce produktu Winnwell ProForm 72" s postranní sítí

Hokejová branka Winnwell 72“ s postranní sítí je velikostně přesnou kopií klasické hokejové branky, navíc je doplněna o postranní sít , která je velmi praktickou pomůckou pro všechny, kdo nemíří mezi tyče. Kovová konstrukce branky se jednoduše sestaví pomocí „Snap Clip“ systému , který drží konstrukci pohromadě. Nepotřebujete žádné nářadí, jednotlivé kusy se k sobě zacvaknou a máte hotovo. Dle přiloženého návodu složíte branku během několika minut . Stejně tak můžete branku rozložit na jednotlivé díly a uložit zpět do krabice.


Síť v brance je u tohoto modelu uchycena pomocí pásků se suchým zipem , díky kterým výborně síť upevníte a hlavně jí upevníte rychle a snadno. Nemusíte se zdržovat s provlékáním tkaničky. S tkaničkou si „pohrajete“ u přichycení bočnic, které chytají přestřelené puky. Není se však čeho bát. Provlečením tkaničky kolem bočnic a konstrukce branky bočnice perfektně upevníte a můžete začít trénovat. Během několika minut je branka 100% připravené ke střelbě. Pevná polyesterová síť, ale i tyče branky jsou z odolného materiálu. U kovové konstrukce branky se však musí počítat s tím, že při tvrdých střelách dospělých hráčů se mohou objevit promáčkliny, nebo pozůstatky od nárazu puků. Můžete však trénovat a branku používat dál, tyto kosmetické změny na funkčnosti branky nic nemění.

Spolu s brankou doporučujeme zakoupit také střeleckou plachtu Winnwell Accushot 72''. Spojením těchto dvou tréninkových pomůcek vytvoříte výborné tréninkové prostředí a podmínky pro nácvik hokejových dovedností.

Specifikace:

  • rozměry: (183cm x 122cm x 68cm)
  • odolné trubky o průměru (5cm)
  • Snap Clip konstrukce - pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě
  • rychlé připevnění sítě díky QuikNet Mesh systému - upínání na suché zipy
  • odolná polyesterová síť

Hokejová branka Winnwell ProForm 72" s postranní sítí dnes za pouhých 4 190 Kč je skladem a můžete si ji osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Pokud si Winnwell ProForm 72" s postranní sítí objednáte dnes, zásilka k Vám dorazí v pátek 3.4.2020. Nákupem dnes ušetříte 309 Kč oproti standardní maloobchodní ceně.

Potřebujete poradit s výběrem produktu Hokejová branka Winnwell ProForm 72" s postranní sítí? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Winnwell ProForm 72" s postranní sítí

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč