Winnwell Quik Net 72" (postranní síť)

Hokejová branka Winnwell 72“ Quik Net s postranní sítí je velikostně přesnou kopií klasické hokejové branky, navíc je doplněna o postranní sít , která je velmi praktickou pomůckou pro všechny, kdo nemíří mezi tyče.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
4 990 Kč
Ušetříte:
591 Kč (12%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
4 355 Kč
171,23 €
Cena dnes:
4 399 Kč
Logo výrobce: WinnWell
Autorizovaný prodejce produktu Winnwell Quik Net 72" (postranní síť)

Hokejová branka Winnwell 72“ Quik Net s postranní sítí je velikostně přesnou kopií klasické hokejové branky , navíc je doplněna o postranní sít , která je velmi praktickou pomůckou pro všechny, kdo nemíří mezi tyče. Kovová konstrukce branky se jednoduše sestaví pomocí „Snap Clip“ systému , který drží konstrukci pohromadě. Nepotřebujete žádné nářadí , jednotlivé kusy se k sobě zacvaknou a máte hotovo. Dle přiloženého návodu složíte branku během několika minut . Stejně tak můžete branku rozložit na jednotlivé díly a uložit zpět do krabice.

Síť v brance je u tohoto modelu uchycena pomocí pásků se suchým zipem , díky kterým výborně síť upevníte a hlavně jí upevníte rychle a snadno. Nemusíte se zdržovat s provlékáním tkaničky. S tkaničkou si „pohrajete“ u přichycení bočnic, které chytají přestřelené puky. Není se však čeho bát. Provlečením tkaničky kolem bočnic a konstrukce branky bočnice perfektně upevníte a můžete začít trénovat. Během několika minut je branka 100% připravené ke střelbě. Pevná polyesterová síť, ale i tyče branky jsou z odolného materiálu. U kovové konstrukce branky se však musí počítat s tím, že při tvrdých střelách dospělých hráčů se mohou objevit promáčkliny, nebo pozůstatky od nárazu puků. Můžete však trénovat a branku používat dál, tyto kosmetické změny na funkčnosti branky nic nemění.

Spolu s brankou doporučujeme zakoupit také střeleckou plachtu Winnwell Accushot 72''. Spojením těchto dvou tréninkových pomůcek vytvoříte výborné tréninkové prostředí a podmínky pro nácvik hokejových dovedností.

rozměry: (183cm x 122cm x 68cm)

odolné trubky o průměru (5cm)

Snap Clip konstrukce - pro sestavení není třeba nářadí, jednotlivé kusy se jen zacvaknou k sobě

rychlé připevnění sítě díky QuikNet Mesh systému - upínání na suché zipy

odolná polyesterová síť

Hokejová branka s postranní sítí Winnwell Quik Net 72" (postranní síť) je k dispozici na externím skladu pouze za 4 399 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 25.10.2017, nebo si Winnwell Quik Net 72" (postranní síť) můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Winnwell Quik Net 72" (postranní síť) dnes a ušetřete 591 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu hokejová branka s postranní sítí Winnwell Quik Net 72" (postranní síť)? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Winnwell Quik Net 72" (postranní síť)

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč