Babyvak rychlozavinovačka fleecova Oranžová

Babyvak rychlozavinovačka fleecova, ve které je plně využíváno výborných termoizolačních schopností tohoto materiálu.Výhodou je rychlé a pohodlné zavinutí miminka.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
640 Kč
Ušetříte:
50 Kč (8%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
21,77 €
Cena dnes jen:
590 Kč
Logo výrobce: Babyvak
Autorizovaný prodejce produktu Babyvak rychlozavinovačka fleecova
Váš výběr: Oranžová
Varianty produktu: (2)
Barva

Babyvak rychlozavinovačka fleecova, ve které je plně využíváno výborných termoizolačních schopností tohoto materiálu.Výhodou je rychlé a pohodlné zavinutí miminka. Zapínání je na suchý zip. Standardní velikost je 95x95 cm. U tohoto rozměru se můžete být jisti, že Vám bude sloužit po celou dobu, kdy se dítě v zavinovačce nosí. Nebudete muset po určité době koupit novou, nebo se jejího používání vzdát, protože z ní miminko vyroste. V rozloženém stavu díky svým rozměrům dobře poslouží i jako menší hrací deka, nebo jako podložka pro přebalování..Na Vaše přání Vám rádi ušijeme zavinovačku s rozměry dle Vašeho přání. Například: 80x80 cm, 85x85 cm, 90x90 cm. 

Rychlozavinovačka Babyvak rychlozavinovačka fleecova Oranžová je k dispozici na externím skladu pouze za 590 Kč. Zásilku můžete očekávat v pondělí 5.10.2020, nebo si Babyvak rychlozavinovačka fleecova můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Babyvak rychlozavinovačka fleecova dnes a ušetřete 50 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Rychlozavinovačka Babyvak rychlozavinovačka fleecova Oranžová? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Babyvak rychlozavinovačka fleecova Oranžová

Délka:90 cm
Šířka:90 cm
Délka:85 cm
Šířka:85 cm
Délka:80 cm
Šířka:80 cm
Dotaz k produktu:

Babyvak rychlozavinovačka fleecova Oranžová

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč