Babyvak rychlozavinovačka fleecova Oranžová

Babyvak rychlozavinovačka fleecova, ve které je plně využíváno výborných termoizolačních schopností tohoto materiálu.Výhodou je rychlé a pohodlné zavinutí miminka.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
640 Kč
Ušetříte:
50 Kč (8%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
23,13 €
Cena dnes jen:
590 Kč
Logo výrobce: Babyvak
Autorizovaný prodejce produktu Babyvak rychlozavinovačka fleecova
Váš výběr: Oranžová
Varianty produktu: (2)
Barva

Babyvak rychlozavinovačka fleecova, ve které je plně využíváno výborných termoizolačních schopností tohoto materiálu.Výhodou je rychlé a pohodlné zavinutí miminka. Zapínání je na suchý zip. Standardní velikost je 95x95 cm. U tohoto rozměru se můžete být jisti, že Vám bude sloužit po celou dobu, kdy se dítě v zavinovačce nosí. Nebudete muset po určité době koupit novou, nebo se jejího používání vzdát, protože z ní miminko vyroste. V rozloženém stavu díky svým rozměrům dobře poslouží i jako menší hrací deka, nebo jako podložka pro přebalování..Na Vaše přání Vám rádi ušijeme zavinovačku s rozměry dle Vašeho přání. Například: 80x80 cm, 85x85 cm, 90x90 cm. 

Rychlozavinovačka Babyvak rychlozavinovačka fleecova Oranžová je k dispozici na externím skladu pouze za 590 Kč. Zásilku můžete očekávat ve středu 4.8.2021, nebo si Babyvak rychlozavinovačka fleecova můžete osobně vyzvednout na našich výdejních místech po předchozí objednávce. Nakupte Babyvak rychlozavinovačka fleecova dnes a ušetřete 50 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Rychlozavinovačka Babyvak rychlozavinovačka fleecova Oranžová? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Babyvak rychlozavinovačka fleecova Oranžová

Délka:90 cm
Šířka:90 cm
Délka:85 cm
Šířka:85 cm
Délka:80 cm
Šířka:80 cm
Dotaz k produktu:

Babyvak rychlozavinovačka fleecova Oranžová

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč