Oxalis Zealong Pure Oolong BIO 50 g

Pravý polofermentovaný čaj Oxalis Zealong Pure Oolong BIO. Zealong je první komerční čajovou zahradou na Novém Zélandu. Vznikla v roce 1996 díky čajovému nadšenci Vincentu Chenu.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
5 dní
Značka:
Běžná cena:
559 Kč
Ušetříte:
0 Kč (0%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
ZavřítVložte Váš e-mail
Registruj se a ihned nakupuj se slevou
Pro registrované jen:
489 Kč
21,87 €
Cena dnes:
559 Kč
Logo výrobce: Oxalis
Autorizovaný prodejce produktu Oxalis Zealong Pure Oolong BIO
Váš výběr: 50 g
Varianty produktu: (1)
Balení (gramáž)
Pravý polofermentovaný čaj Oxalis Zealong Pure Oolong BIO je první komerční čajovou zahradou na Novém Zélandu. Vznikla v roce 1996 díky čajovému nadšenci Vincentu Chenu. Pěstuje se zde čaj jen té nejvyšší kvality. Následné zpracování čajových lístků a balené probíhá s respektem k přírodě.

Doporučená příprava Zealong: Vroucí vodou zalejte čaj v poměru 1,5 dl na 3 - 4 g čaje (cca 2 čajové lžičky). Ponechte 1 minutu louhovat, poté přeceďte. Možno připravit až 8 nálevů.

Doporučená příprava Oxalis: Vodou o teplotě 90°C zalejte čaj v poměru 1,5 dl na 2 g čaje (cca 1 čajovou lžičku). Ponechte 5 minut louhovat, poté přeceďte. Možno připravit 4 nálevy.

Pravý polofermentovaný čaj Oxalis Zealong Pure Oolong BIO 50 g je k dispozici skladem dnes pouze za 559 Kč. Zásilku můžete očekávat v úterý 28.11.2017, nebo si Oxalis Zealong Pure Oolong BIO můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Oxalis Zealong Pure Oolong BIO dnes a ušetřete 0 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Pravý polofermentovaný čaj Oxalis Zealong Pure Oolong BIO 50 g? Zeptejte se prodavače.

Dotaz k produktu:

Oxalis Zealong Pure Oolong BIO 50 g

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
Kontaktní informace
Ilona Kapounková
odborník na sekci: Čaje a káva
Telefon: 570570181
E-mail: ilona.kapounkova@nwt.cz


0 ks zboží: 0 Kč