Lasting Hcr 34 - 37

Hokejové ponožky Lasting HCR jsou slabé prodloužené ponožky obsahující bavlnu a speciální polypropylenové příze s obsahem iontů stříbra, které zpomalují růst bakterií a plísní, potlačuje nepříjemné pachy a udržuje rovnováhu pokožky.

Dostupnost:
EXTERNÍ SKLAD
Expedice:
3 dny
Značka:
Běžná cena:
212 Kč
Ušetříte:
23 Kč (11%)
Tisknout
Doporučit e-mailemDoporučit přes FacebookDoporučit přes Google+Sdílet:
7,36 €
Cena dnes jen:
189 Kč
Logo výrobce: Lasting
Autorizovaný prodejce produktu Lasting Hcr
Váš výběr: 34 - 37
Varianty produktu: (4)
Velikost oblečení (34,42,48,...)

Hokejové ponožky Lasting HCR jsou slabé prodloužené ponožky obsahující bavlnu a speciální polypropylenové příze s obsahem iontů stříbra, které zpomalují růst bakterií a plísní, potlačuje nepříjemné pachy a udržuje rovnováhu pokožky. Je zapletena ve špičce a chodidle. Ponožky jsou upraveny pro zlepšenou ochranu proti puchýřům a tepelnou izolaci. Materiál POLYCOLON - polypropylen je hydrofobní a velmi rychle schne. Ponožku od špičky k nártu tvoří jednovrstvý plyš a po celé patě je ochranná zóna z dvouvrstvého plyše, který zajišťuje a dlouhou životnost ponožky na nejvíce namáhaných částech. V nadnártní části je zóna podporující dopředný náklon.

Hokejové ponožky Lasting Hcr 34 - 37 je k dispozici skladem dnes pouze za 189 Kč. Zásilku můžete očekávat ve čtvrtek 26.10.2017, nebo si Lasting Hcr můžete osobně vyzvednout na naší kamenné provozovně Zlín po předchozí objednávce. Nakupte Lasting Hcr dnes a ušetřete 23 Kč oproti běžné ceně.

Schází Vám nějaká informace k produktu Hokejové ponožky Lasting Hcr 34 - 37? Zeptejte se prodavače.

Parametry produktu:

Lasting Hcr 34 - 37

Materiál:42% COTTON 20% POLYCOLON - polypropylen 16% SILTEX - polypropylene 15% POLYAMIDE 5% LYCRA - elastan 2% X-STATIC - silver fiber
Určení:Unisexové
Dotaz k produktu:

Lasting Hcr 34 - 37

Jméno
E-mail
Telefon (pokud Vám máme volat zpět)
Váš dotaz
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - -


0 ks zboží: 0 Kč